EMRI/ Plagoset me armë zjarri një person në Milot

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një person në Milot

12:33, 13/01/2021
A+ Aa A-

Plagoset me armë zjarri një person në Milot, i identifikuar si Ylli Ibrahimi.

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje te rëndë.

Lezhë/Informacion paraprak 

Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Y.I., i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor. 

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Kurbin dhe FNSH-së  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco