Aksidentohet nga makina një 9-vjeçar tek kryqëzimi i Fllakës

Aksidentohet nga makina një 9-vjeçar tek kryqëzimi i Fllakës

12:07, 05/12/2020
A+ Aa A-

Një fëmijë 9 vjeç është aksidentuar sot në Durrës, tek kryqëzimi i Fllakës. Fëmija u dërgua me shpejtësi në spitalin e Durrësit dhe gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Policia tha se ishte F.I, 62 vjeç me një makinë “Fiat”, që e ka lënduar këmbësorin e vogël E.D, 9 vjeç

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme dhe hetimet kanë nisur për shkakun e aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco