E rëndë në Kavajë, i riu gjendet i vdekur në dush

E rëndë në Kavajë, i riu gjendet i vdekur në dush

16:28, 04/12/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e re?nde? ka ndodhur mesdite?n e sotme ne? Kavajë.

Burime nga policia thanë se është gjetur i vdekur një i ri.

22 vjec?ari me inicialet M. F.,  e?shte? gjetur i pajete? ne? tualetin e banese?s se? tij.

Trupi i pajete? e?shte? gjetur nga familjare?t te? cilët janë tronditur nga ngjarja dhe kane? lajme?ruar menje?here? policinë.

Dyshimet e para lidhen me një atak në zemër teksa ishte duke bërë dush.

Trupi i pajete? i tij e?shte? de?rguar ne? morgun e Durrësit pe?r te? me?suar shkaqet e vdekjes se? 22- vjec?arit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco