FOTO/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për viktimë

FOTO/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për viktimë

21:20, 01/12/2020
A+ Aa A-

Në Dukat të Vlorës mbrëmjen e sotme është raportuar për të shtëna me armë zjarri.

Raportohet se është qëlluar në drejtim të një makine dhe dyshohet se ka një viktimë, por ende nuk është e konfirmuar.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat apo ndonjë përplasje me armë që ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco