Gruaja rreh burrin me kabllo, e bën për spital

Gruaja rreh burrin me kabllo, e bën për spital

15:44, 01/12/2020
A+ Aa A-

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Policinë e Kosovës.

Në policinë e Kosovës një person ka lajmëruar se pas mosmarrëveshjes me bashkëshorten e tij, ajo e ka sulmuar atë duke e goditur me një kabllo.

Pas rastit, viktima ka pranuar tratim mjekësor në spital

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë dhe sipas policisë rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Fushë Kosovë 30.11.2020 – 09:10. Ankuesi mashkull kosovar raporton se pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij, të dyshuarën femër kosovare, e njëjta e kishte sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me një kabllo. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco