Lajmi i fundit

Çim Peka LIVE/ Anti-Amerikanizmi

Ndërron jetë biznesmeni shqiptar Enver Maliqi

Ndërron jetë biznesmeni shqiptar Enver Maliqi

11:35, 01/12/2020
A+ Aa A-

Ndahet nga jeta nënkryetari i Shkupit dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi.

Biznesmeni Enver Maliqi njihet si kontribues i shumë aktiviteteve kulturore, sportive dhe humane.

Ndërkohë kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, nëpërmjet një statusi shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta, të nënkryetarit të Shkupit.

“Pikëllues lajmi për vdekjen e Enver Maliqit, nënkryetar i Shkupit.Ngushëllime për familjen, miqtë, qytetarët dhe institucionet e Bashkisë së Shkupit. U prehtë në paqe”, shkruan Haradinaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco