Lajmi i fundit

Çim Peka LIVE/ Anti-Amerikanizmi

Ushtroi dhunë ndaj motrës së tij, arrestohet në 42-vjeçari në Tiranë

Ushtroi dhunë ndaj motrës së tij, arrestohet në 42-vjeçari në Tiranë

10:59, 01/12/2020
A+ Aa A-

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. Dh., 42 vjeç.

Policia bën me dije se ky shtetas në kundërshtim me vendimin e gjykatës, e cila e kishte pajisur me urdhër-mbrojtjeje motrën e tij, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco