Tjetër aksident, këtë herë në Korçë

Tjetër aksident, këtë herë në Korçë

18:11, 29/11/2020
A+ Aa A-

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Këtë herë aksidenti ka ndodhur në rrugën Pogradec-Korçë afërsi të fshatit Zërvaskë.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në një kanal.

Drejtuesi mësohet se ka marrë plagë të lehta dhe është dërguar për mjekim në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco