35 vjeçari gjendet i vdekur në banesë me plagë arme zjarri, dyshimet e para

35 vjeçari gjendet i vdekur në banesë me plagë arme zjarri, dyshimet e para

18:33, 26/11/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë e pazbardhur ende ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Durrësit. Një përson është gjendur i pajetë me plagë armë zjarri në banesë, ndërkohë që policia dyshon për vetëvrasje.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco