EMRI/ Kush është gruaja që i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati

EMRI/ Kush është gruaja që i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati

17:22, 26/11/2020
A+ Aa A-

Një grua e moshës 52 vjeç i dha fund jetës ditën e sotme në Lezhë.

Sipas burimeve mediatike, gruaja që u hodh nga pallati është Mirjona Kaloshi.

Lezhë/Informacion paraprak      

Rreth orës 16:22, në lagjen "Skënderbeg", Lezhë, shtetasja M.K., 52 vjeçe dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur vdekjen.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco