Aksidenti i rëndë/ Makina zë poshtë disa persona në Iballë, kërkohet helikopter

Aksidenti i rëndë/ Makina zë poshtë disa persona në Iballë, kërkohet helikopter

14:37, 25/11/2020
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Iballë-Fierzë në vendin e quajtur Kokedode.

Disa persona, punonjës të pyjores janë zënë poshtë nga një makinë.

Për shkak të zonës së thellë malore është e pamundur të futet ambulanca dhe kërkohet ndihma e helikopterit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco