Digjet një makinë në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

Digjet një makinë në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

18:46, 15/11/2020
A+ Aa A-

Një automjet ka marrë flakë në rrugën ‘Jordan Misja’ në kryeqytet.

Sipas policisë automjeti ka qenë në lëvizje dhe dyshohet se si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë.

Automjeti drejtohej nga 27-vjeçari M.H., i cili fatmirësisht nuk ka pasuar lëndime, ndërsa janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Sakaq grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Policia e Tiranës/ Informacion paraprak

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën ‘Jordan Misja’, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco