I intubuar prej disa ditësh në Infektiv, ndërron jetë Kreu i Institutit të Ndërtimit

I intubuar prej disa ditësh në Infektiv, ndërron jetë Kreu i Institutit të Ndërtimit

09:58, 15/11/2020
A+ Aa A-

Kreu i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenlliu është ndarë nga jeta pasi u infektua me koronavirus disa ditë më parë.

Hysenlliu ishte i shtruar prej ditësh në Spitalin Infektiv në Tiranë, ku dhe ishte futur në itubim, por nuk ia ka dalë që të qendrojë në jetë, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

TEATRI KOMBETAR15/11/2020 16:19

Prisni te shihni sa koka do ha une. Urime dhe ne koke te Veliajt!

Asi15/11/2020 13:41

Keta te shtrydhin dhe te flakin si limon dhe ju vjen ne ndihme e semundja per tju chere masken Rilindjes dhe te mesojne dhe disa te there si Patozi, Jozi e Besart Kadia se fundmi se Rama do flake tutje sapo mos i duhen me...Gjithsesi 25 prilli.po.afron dhe opizita e Bashes ka per ti nxjere ne pension maskat e cjerra.......po me shtepite e termetit pak beri ky duke certfikuar ato qe ishin me robleme dhe rezoi ato qe nuk.duheshin rezuar, por per hir te krimineleve oligarje parate e Be shkuan e vane ...te shpresojme qe Be te mis and de goje fondet te hajdutet e certifikuar sa te fitoje opozita.

Vilma moj Vilma15/11/2020 11:56

Ngushellime familjes! Na vjen keq per humbjen e jetes se cdo njeriu,por bej cudi si nuk e cuan ne Turqi pas gjithe atij sherbimi qe i beri pushtetit duke firmosur" me vdekje" Teatrin Kombetar???? Me firmen e tij u doli kunder me mijera shqiptareve qe donin rikonstruksionin e Teatrit. Zoti i lan hesapet shume here qe ne kete bote!

Shto koment

Denonco