‘Kaq ishte për mu…’/ 29 vjeçari me Covid u hodh nga Sanatoriumi, mesazhi i fundit para se t’i jepte fund jetës

‘Kaq ishte për mu…’/ 29 vjeçari me Covid u hodh nga Sanatoriumi, mesazhi i fundit para se t’i jepte fund jetës

21:57, 02/11/2020
A+ Aa A-

Në emisionin Open në Top Channel është zbuluar për herë të parë letra e fundit që Xhino, 29-vjeçari që u vetëvra kohë më parë duke u hedhur nga Sanatoriumi, që la si shënim në celularin e tij.

E pyetur nga gazetarja Eni Vasili, e ëma e djalit, stilistja e njohur, Lira Xhino, ka treguar mesazhin e fundit që Xhino kishte shkruar dhe se me atë mesazh nënkuptonte se deri në çfarë faze ka arritur ai në 48 orët e fundit.

“Kaq ishte dhe për mua, ju dua shumë të gjithëve. Nuk kam fjalë për të përshkruar dhimbjen që ndjen, për dhimbjen që po shkaktoj, por ju betohem se shkova përtej limiteve të mia, shumë e shumë herë. Sdo tregohesha kurrë egoist duke iu mërzitur juve, por u tejkaluar cdo lloj limiti. Dua tju shikoj të lumtur, nje dite do ritakohemi. Ju dua pafund. Fale jush kam pasur nje jete te bukur e te lumtur,” shkruan Xhino.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco