Detajet/ Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë

Detajet/ Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë

19:50, 02/11/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë.

Një 77 vjeçar mësohet se është hedhur nga i tretë i pallatit ku banonte.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ali Shefqeti në lagjen Shkozë.

Policia njofton se ai është dërguar në spital dhe mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Informacion paraprak

Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se? është vetë’hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco