FOTO/ Cisterna e mbushur me gaz përmbyset në rrugë, bllokohet aksi kombëtar

FOTO/ Cisterna e mbushur me gaz përmbyset në rrugë, bllokohet aksi kombëtar

17:31, 02/11/2020
A+ Aa A-

Një aksident për fat të mirë pa pasojë në njerëz ka ndodhur gjatë pasdites së sotme, ku një cistern e mbushur me gaz ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar e përmbysur në rrugë.

Ngjarja aksidentale ndodhi në rrugën kombëtarre Qafë Thanë-Përrenjas, në vendin e quajtur “Kthesat e Qafë Thanës”.

Siç shikohet edhe nga fotot e siguruara në terren cistern ka bllokuar të gjithë këtë aks rrugor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco