Rastet të reja/ 5 gjyqtarë në Tiranë rezultojnë pozitivë me koronavirus

Rastet të reja/ 5 gjyqtarë në Tiranë rezultojnë pozitivë me koronavirus

12:57, 30/10/2020
A+ Aa A-

Tre gjyqtarë në dhomën Civile të Tiranës dhe dy të tjerë në Dhomën Penale kanë rezultuar me Covid-19. Lajmi konfirmohet nga abcneës.al.

Nuk dihet si është gjendja e tyre dhe se si do të vazhdojë puna në këtë institicion.

Numri i të infektuarve me Covid-19 është shtuar përgjatë ditëve të fundit. Një ditë më parë MSH raporton për 275 persona të infektuar në 24 orë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco