Përfshihet nga flakët pallati, dyshimet e para

Përfshihet nga flakët pallati, dyshimet e para

19:21, 29/10/2020
A+ Aa A-

Një zjarr masiv mësohet se ka përfshirë një pallat në mbrëmje.

Ngjarja është në zhvillim në qytetin e Durrësit.

Flakët kanë përfshirë një pallat pranë rajonit të policisë.

Dyshohet se shkak për zjarrin të jetë bërë një shkëndijë elektrike e ardhur nga një aspirator.

Forca të shumta zjarrfikëse ndodhen ndërkohë në vendin e ngjarjes dhe për të shuar flakët.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco