Guvernatori i BSH Gent Sejko me Covid

Guvernatori i BSH Gent Sejko me Covid

15:14, 29/10/2020
A+ Aa A-

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko konfirmohet Pozitiv me COVID- 19.

Mësohet se ai është vetëkarantinuar dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Më herët është konfirmuar pozitiv dhe ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Bledi29/10/2020 16:29

I qofte dheu I lehte

Shto koment

Denonco