Kaos tek Infektivi/ 6 ambulanca mbërrijnë brenda pak minutash

Kaos tek Infektivi/ 6 ambulanca mbërrijnë brenda pak minutash

13:17, 29/10/2020
A+ Aa A-

Situata e koronavirusit në Shqipëri ka dalë totalisht jashtë kontrollit dhe qeveria me Edi Ramën në krye po mundohen që me anë të propagandës të minimizojnë shifrat e vërteta.

Por ajo që nuk gënjen asnjëherë është situata në spitale.

Siç edhe duket në fotot e fotografit Malton Dibra të agjencisë LSA, brenda pak minutash tek Spitali Infektiv kanë mbërritur 6 automabulanca që kanë sjellë qytetarë në gjendje të rënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco