40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të në Tiranë, ndërron jetë

40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të në Tiranë, ndërron jetë

20:45, 28/10/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë.

Një grua e moshës 40 vjeç, raportohet se është hedhur nga kati i 7-të i pallatit ku banonte, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco