Shtohen infeksionet në arsim/ Edhe dy mësues pozitiv me Covid-19 në Elbasan

Shtohen infeksionet në arsim/ Edhe dy mësues pozitiv me Covid-19 në Elbasan

19:19, 27/10/2020
A+ Aa A-

Ditën e sotme, janë konfirmuar pozitiv me Covid-19 edhe dy mësues në Elbasan.

Deri tani, në total, numri i mësuesve që janë aktivë në këtë qark shkon në 21.

Sipas burimeve për mediat, i infektuar rezulton një mësues në gjimnazin Kuqan dhe një mësues në shkollën 9-vjeçare “Jorgji Dilo”.

Lajmi në vijim…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco