Merr flakë në ecje makina në Sauk, shpëton shoferja

Merr flakë në ecje makina në Sauk, shpëton shoferja

21:08, 25/10/2020
A+ Aa A-

Ka marrë flakë në ecje një automjet tek rrethrrotullimi i Saukut në Tiranë.

Automjeti është djegur pjesërisht teksa shoferja A.A, ka shpëtuar pa lëndime, njofton policia.

Nga ngjarja raportohen vetëm dëme materiale teksa grupi hetimor po heton për shkaqet e djegies së automjetit.

Policia Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 25.10.2020, rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut, ka marrë flakë në lëvizje dhe është djegur pjesërisht mjeti me drejtuese shtetasen A. A., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco