Kris pistoleta në Vlorë, një person i plagosur

Kris pistoleta në Vlorë, një person i plagosur

19:24, 25/10/2020
A+ Aa A-

Një person ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e Triportit të qytetit bregdetar.

Personi i plagosur është dërguar në spitali, ndërsa nuk dihet gjendja e tij.

Policia ka ndaluar një të dyshuar, të cilit mësohet se i është gjetur dhe një armë.

Ende nuk dihet identiteti i dy personave, të plagosurit dhe autorit të dyshuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco