Shqiptari tentoi ta përdhunone në makinë/ E preku në vende intime, gjykata jep vendimin

Shqiptari tentoi ta përdhunone në makinë/ E preku në vende intime, gjykata jep vendimin

21:54, 24/10/2020
A+ Aa A-

Një 56-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi akuzohet për dhunë seksuale. Ai u dënua me 5 vite e 6 muaj burg dhe do e shlyejë dënimin në burgun Rebibbia në Romë.

Shqiptari kërkohej që prej Qershorit të vitit 2015 për trafikim të drogës dhe deklarime të rreme të identitetin. Por një mbrëmje i ofroi ti bënte xhiro me makinë një vajze të re dhe u përpoq ta përdhunonte duke e puthur dhe duke e prekur në vende intime.

Ajo ia mbathi menjëherë dhe e denoncoi në polici. Grupi hetimor arriti të identifikojë shqiptarin, i cili u dënua me burg të mërkurën nga Gjykata e Cassazione.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco