VIDEO/ Makina shkrumbohet plotësisht, dyshimet e para

VIDEO/ Makina shkrumbohet plotësisht, dyshimet e para

18:15, 24/10/2020
A+ Aa A-

Një automjet në lëvizje ka marrë flakë gjatë orëve të pasdites në aksin Levan-Ura e Mifolit.

Automjeti tip Reno me targa AA001DM ka marrë flakë në lëvizje, ndërsa fatmirësisht kanë shpëtuar pa u lënduar drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer që udhëtonte me të. Menjëherë është njoftuar reparti zjarrfikës, por makina është shkrumbuar plotësisht.

Edhe pse dyshohet për një defekt në pjesën e motorit, grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco