Infermierja pozitive për Covid-19, mbyllet materniteti në Peqin

Infermierja pozitive për Covid-19, mbyllet materniteti në Peqin

15:46, 24/10/2020
A+ Aa A-

Materniteti në Peqin është mbyllur pasi një infermiere rezultoi pozitiv për koronavirusin. 

Në karantinë janë futur edhe dy infermier që kanë kontakt me mua.

Deri në marrjen e tamponëve për stafin, dhe marrjen e përgjigjeve, ky repart do të vijojë të qëndrojë i mbyllur.

Infermierja pozitive për Covid-19, mbyllet materniteti në Peqin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco