Përfshihet nga zjarri një servis makinash në Elbasan

Përfshihet nga zjarri një servis makinash në Elbasan

07:54, 24/10/2020

Një pikë servisi mjetesh është përfshirë nga flakët në Elbasan.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik.

‘BalkanWeb’ raporton se flakët kanë përfshirë të gjithë biznesin në fjalë, i cili tregtonte dhe pjesë këmbimi anës rrugës.

Aktualisht 3 makina të shërbimit zjarrfikës po punojnë për izolimin dhe shuarjen e flakëve, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco