VIDEO/ U aksidentua me Benz, vdes kirurgu i Spitalit të Lezhës. Emri

VIDEO/ U aksidentua me Benz, vdes kirurgu i Spitalit të Lezhës. Emri

20:21, 23/10/2020
A+ Aa A-

Mjeku kirurg i spitalit të Lezhës, Çesk Gjergji, i cili pasditen e sotme u aksidentua, pasi makina me të cilën ishte duke udhëtuar doli nga rruga, ka ndërruar jetë.

Gjergji ishte duke udhëtuar me makinën tip “Benz” kur humbi kontrollin dhe përfundoi në një kanal, në anë të rrugës.

Nuk dihen edhe shkaqet e këtij aksidenti. Policia njoftoi se ai mund të ketë humbur kontrollin e mjetit.

Raportohet se kirurgu i Spitalit të Lezhës ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, në Tiranë ku edhe u transportua menjëherë pas aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco