Lajmi i fundit

EMRI/ Plagoset me armë zjarri në qendër të Shkodrës ish-kryetari i komunës Velipojë

Aksidenti i rëndë në Lezhë/  Policia saktëson: Drejtuesi humbi kontrollin, me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Aksidenti i rëndë në Lezhë/ Policia saktëson: Drejtuesi humbi kontrollin, me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

18:39, 23/10/2020
A+ Aa A-

Policia ka sqaruar nëpërmjet një informacioni paraprak për shtyp, aksidentin e ndodhur gjatë pasdites në Lezhë. Edhe pse u raportua fillimisht për një këmbësor të aksidentuar rëndë nga një automjet, policia informon se I aksidentuar rëndë ka mbetur drejtuesi i mjetit I cili ka humbur kontrollin dhe dalë nga rruga, ku për pasojë është dëmtuar rëndë dhe është transportuar për në Spitalin e Traumës në Tiranës.

Lezhë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre ,drejtuesi i mjetit tip "Benz " shtetasi Q.Gj.,ka humbur kontrollin e mjetit duke dale nga rruga, ku për pasojë ka marrë demtime dhe është transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë.

Grupi hetimor në  vendgjarje po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco