VIDEO/ Makina përplas dhunshëm këmbësorin, në gjendje të rëndë për jetën

VIDEO/ Makina përplas dhunshëm këmbësorin, në gjendje të rëndë për jetën

17:21, 23/10/2020
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në të dalë të qytetit të Lezhës.

Nje automjet raportohet se ka perplasur një këmbësore e cila ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas burimeve, i dëmtuari është dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendgjarje, ku po punojnë për zbardhjen e këtij aksidenti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco