Covid i merr jetën babait të Artan Lames

Covid i merr jetën babait të Artan Lames

16:01, 22/10/2020
A+ Aa A-

Ndërsa dje është konfirmuar dhe vetë me koronavirusin Covid-19, Artan Lame sot ka ndarë një lajm të trishtë.

Lame shkruan se ka ndërruar jetë babai i tij, nga Covidi.

‘Me trishtim ju bëj me dije se babai, Adili, nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen.

Të gjithë menduam se do t’ja dilte, por nuk kish qenë e thënë. Iku i qetë, duke na lënë të gjithëve midis trishtimit që nuk ju gjendëm dot pranë në momentet e fundit.

Ftoj të gjithë ata që e patën njohur në jetë, ta kujtojnë gjithmonë me humorin e përhershëm dhe dashurinë për jetën’, shkruan Artan Lame në Facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco