Infektohet edhe Policia e Elbasanit nga koronavirusi: 4 oficerë brenda ditës

Infektohet edhe Policia e Elbasanit nga koronavirusi: 4 oficerë brenda ditës

07:40, 21/10/2020
A+ Aa A-

Koronavirusi ka rënë në instutucionet shtetërore të Elbasanit, në institucionet arsimore e së fundmi deri edhe tek Drejtoria Vendore e Policisë. Mësohet se katër punonjës kanë rezultuar të infektuar, tre specialistë krimesh dhe një oficer policie.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco