Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi i avioni që ishte nisur drejt Rinasit

Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi i avioni që ishte nisur drejt Rinasit

21:42, 20/10/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aeroportin e Malpensas në Milano.

Një pasagjer i cili po bëhej gati të fluturonte me linjën Milano-Tiranë, ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë është shtyrë edhe fluturimi.

Avioni ishte parashikuar për tu nisur nga Milano në Tiranë në orën 20.00 ndërkohë që fluturimi është anuluar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Udhetari!!!20/10/2020 23:37

Nuk eshte Anulluar Fluturimi i Aviknit te WizzAir Sapo m errori ne Rinas ...! Eshte Ashtu te Nisja nga Milano Malpensa nga ora 20:20 ne 21:54’...!

Shto koment

Denonco