30-vjeçarja pret damarët në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

30-vjeçarja pret damarët në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

18:58, 20/10/2020
A+ Aa A-

Një 30-vjeçare ka dëmtuar veten duke prerë damarët. 

Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, por nuk dihen ende motivet.

Ndërkohë ajo është transportuar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve, ndërsa policia është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 20.10.2020, rreth orës 18:30, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për motive ende të paqarta, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 30 vjeçe, dyshohet se ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco