EMRAT/ Arrestime në OSHEE, në kërkim shefja e kabinetit të Ardian Çelës

EMRAT/ Arrestime në OSHEE, në kërkim shefja e kabinetit të Ardian Çelës

13:15, 20/10/2020
A+ Aa A-

Drejtori i prokurimeve të OSHEE, Erlis Bushati është vënë në pranga.

Në kërkim është shpallur ish-shefja e kabinetit të drejtorit të OSHEE, Alma Ferra.

Arrestimet janë bërë pak minuta më parë nga Policia e Tiranës me urdhër të SPAK.

Hetimet për këtë çështje kanë nisur prej disa muajsh ndërsa dyshohet se janë të përfshirë dhe persona të tjerë.

Disa ditë më parë janë marrë në pyetje nga SPAK-U dhe sot është bërë I mundur lëshimi i urdhër arresteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiku bashkis20/10/2020 15:00

Po vet Ardiani beniamini i Gjush akullores, dhe vet Gjush akullorja beniamini i hajdutit 2 metrosh Edver Ram Surrelit nuk dishin gjo fare ça bote medemek shefja kabinetit?!

Shto koment

Denonco