Organizonin lojëra fati në lokal, arrestohen tre persona

Organizonin lojëra fati në lokal, arrestohen tre persona

17:08, 19/10/2020
A+ Aa A-

Sektori i Krimit Ekonomik në Peqin ka konstatuar ushtrimin e paligjshëm të lojërave të fatit në një subjekt privat.

Policia ka mundur të arrestojë tre persona, nën akuzën e organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit.

Sipas informacioneve, janë sekuestruar makineta dhe sende të tjera që ishin të paligjshme.

Në lidhje me rastin, priten detaje të tjera nga policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco