Edhe dy mësues në Rrogozhinë pozitivë me koronavirus

Edhe dy mësues në Rrogozhinë pozitivë me koronavirus

15:13, 19/10/2020
A+ Aa A-

Konfirmohen me COVID-19, dy mësues në Rrogozhinë.

Mësohet po ashtu se një prej mësuesve është në shkollën ”Haxhi Qehaj” dhe një në shkollën ”Qamil Gjuzi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco