FOTO/ Policia keqtrajton në komisariat qytetarin pasi ishte vetëdorëzuar

FOTO/ Policia keqtrajton në komisariat qytetarin pasi ishte vetëdorëzuar

17:24, 17/10/2020

Një skandal mësohet se ka ndodhur në Komisariatin e Policisë Kukës, ku një officer policie në gjendje të dehur ka rrahur me shkelma dhe grushta një qytetar të ndaluar.

Denoncimin e ka bërë me foto një i afërm i shtetasit të keqtrajtuar, ndërkohë që është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha

‘Narkopolicia keqtrajton ne narkokomisariat qytetarin!

Lexoni denoncimin dhe shioni foton e qytetarit dixhital. sb

zoti berisha pas nje zenke qasti qytetar me qytetar njeriu im kodet kundershtarin ne grusht para policis kukesit vet dorzohet polici duke mar ne pytje ne vend qe te pushojn sherret ne ambientin ku ishte duke u mar pytje shefi komisaritit kukesit pa asnje lloj arsyje ne kushte teper i dehur e kodet njeriun tim ne grushta dhe shkelka po me shum ka ne kok pasi i ka ren koka afer nje kasaforte ne ambientenin e policis ato shfritezojn detyren dhe ku miresh pytje nuk ka camera dhe vasehuqn grushtimet tha be denocime ku te duash tel shcba e prokurori sma ndjen fare mun te ket shum tier si puna ime ka ber kallzim po ta shikokn shqipetart si abuzojn me detyren klm’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Neshati17/10/2020 22:53

Duhet me ja qi nanan atij policit jabangji. Kuksi se ka zakon me i pret jabangjit por kesaj rradhe u dojka me ja qi nanan policit, ene motren

Shto koment

Denonco