E trishtë, efektivi i policisë humb jetën nga koronavirusi

E trishtë, efektivi i policisë humb jetën nga koronavirusi

20:44, 16/10/2020
A+ Aa A-

Një tjetër humbje jete është shënuar ditën e sotme në radhët e efektivëve të Policisë nga Covid.

Sikundër raportohet ka ndërruar jetë efektivi i policisë kufitare në Shkodër, Hydajet Nehani.

Ky i fundit vetëm pak ditë më parë u dërgua në Turqi për kurim më të specializuar.

Efektivi Nehani, ishte prekur nga Covid19 dhe gjendja e rënduar e tij bëri që miq dhe kolegë të tij të kontribuonin dhe ta dërgonin në Turqi, por fatkeqësisht ai nuk ka mundur ta mposhtë virusin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco