Pozitiv me Covid-19 drejtori i Shërbimit Social dhe një zyrtar i drejtorisë së pyjeve në Elbasan

Pozitiv me Covid-19 drejtori i Shërbimit Social dhe një zyrtar i drejtorisë së pyjeve në Elbasan

23:13, 12/10/2020
A+ Aa A-

Ka rezultuar pozitiv me Covid-19 Drejtori i Shërbimit Social në Elbasan, ndërkohë që janë karantinuar edhe tre punonjëset e zyrës deri në marrjen e tamponit.

Sipas raportimeve në media, drejtori i Shërbimit Social është konfirmuar pozitiv nëpërmjet skanerit.

Gjithashtu mësohet se është infektuar edhe një zyrtar i drejtorisë së pyjeve. Sot në Elbasan janë shënuar gjithsej 5 raste me Covid-19./ abcnews/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco