FOTO/ Ndërron jetë efektivi i policisë, shpëtoi nga Covidi, por ja sëmundja që e mori

FOTO/ Ndërron jetë efektivi i policisë, shpëtoi nga Covidi, por ja sëmundja që e mori

18:41, 01/10/2020

Një oficer i policisë kosovare pasi fitoi betejën me Covidin ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e një sëmundjeje të rëndë. 

Mediat kosovare bëjnë me dije se viktima është Mehdi Januzaj

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në facebook, Mihane Hoxha, përfaqësuese e një organizate.

“Lajm i hídhur!  Ndahet nga jeta Rreshter Mehdi Januzaj, i cili ishte polici i pare ne Kosove i prekur me COVID-19, e te cilin e mundi pas disa javesh. Kurse, per fat te keq nuk i mbijetoi semundjes se kancerit.

Mehdiun do ta kujtojme njeri shume te mire, profesional dhe bashkepunues! Ngushellime familjes, kolegeve dhe shoqërisë”, ka shkruar ajo.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco