FOTO/ 'BMW X5' shkrumbohet plotësisht, shpëton për mrekulli drejtuesi

FOTO/ 'BMW X5' shkrumbohet plotësisht, shpëton për mrekulli drejtuesi

16:46, 01/10/2020

Një automjet, tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje në aksin Qafë Thanë-Pogradec.

Automjeti ka pësuar defekt teknik dhe më pas ka marrë flakë.

Edhe pse ndërhyrja e zjarrfikësve është arritur të bëhet mjeti në fakt është djegur 70%.

Fatmirësisht nga djegia e tij nuk ka të lënduar pasi drejtuesi ka arritur të dalë në kohë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco