Detajet/ Aksident i rëndë, makina përfundon në lumë

Detajet/ Aksident i rëndë, makina përfundon në lumë

21:52, 28/09/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje pranë urës së Sukthit.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëri prej tyre ka përfunduar në lumin Erzen.

Sipas burimeve në terren nuk raportohet të ketë persona të lënduar nga kjo ngjarje aksidentale.

Policia aktualisht ka shkuar në vendngjarje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco