EMRI/ Pezullimi i Shkëmbit, komandohet kreu i ri i OFL-së

EMRI/ Pezullimi i Shkëmbit, komandohet kreu i ri i OFL-së

16:20, 28/09/2020

Oficeri Hekuran Bregu është komanduar ditën e sotme në krye të Operacionit Forca e Ligjit.

Ai është një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të rënda dhe në hetimin kundër krimit  ekonomiko- financiar.

OFL-ja gjatë ditës së sotme është përfshirë edhe  nga një pezullim nga detyra të drejtorit Artan Shkëmbi.

Shkëmbi akuzohet për nxjerrjen e sekreti hetimor si dhe për shpërdorim detyre, pasi ka nxjerrë një informacion të dhënë nga autoritetet gjermane.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

TIRANA28/09/2020 16:56

Kasta e RAmes keshtu eshte!! Peshku eshte qelbur nga koka ka 7 vjet, me fal 30 vjet , Tani po qelbet mishi dhe ka shperthyer era e qelbur!! Ik Rama se do telendisesh si askush tjeter!!

Shto koment

Denonco