Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

12:39, 28/09/2020
A+ Aa A-

Silva Bino është konfirmuar me koronavirus.

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve për Pandeminë është shtruar të premten tek Infektivi me temperaturë 39 gradë.

Abcnews.al mëson se aktualisht, Bino është në gjendje të stabilizuar shëndetësorë, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa temperatura i është ulur.

Kujtojmë se në këtë luftë me koronavirusin, janë prekur edhe mjekë e infermierë, të cilët përballen çdo ditë me raste të tilla.

Ditën e djeshme u regjistruan 106 raste me koronavirus, ndërsa humbën jetën 2 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari28/09/2020 16:44

MORTJA KA FILLUAR TE HAJE EDHE MUT! KJO ESHTE NJE SHENJE E MIRE! MBASE I HA E I MERR ME VETE TE GJITHE QELBESIRAT, SHEMTIRAT DHE NDYRESIRAT E RILINDJES!!!

Noni28/09/2020 15:48

I lutem zotit qe te bej mrekullin e pare per keta mashtrues , gjakpires , kriminel , shkaktare te gjendjes katastrofike ne kete vend qe te vuajne fizikisht , shpirterisht , e menderisht , te paguajne e te mos gjejne shpetim , per ato c'ka heq e vuan ky popull nga keta demona. Duke filluar nga Bino , "specialista" e mbaruar per mashtrim e cvatje , uroj me shpirt qe te jete vertet e infektuar , e te mos jete mashtrimi i radhes si perher e per gjithshka qe i behet ketij populli , dhe te paguaj mekatet qe i kane bere mjekesis dhe mbare vendit e ketij populli , ajo bashke me banden kriminale te rilindjes

Silva28/09/2020 14:55

Mos , na qenka semurur komandantja e luftes kunder virusit.......

Tironci28/09/2020 13:44

I uroj zonjes Bino sherim te shpejte. I uroj gjithashtu qe te mos trajtohet ne spital sic trajtohen te populli, e te pakten ti kene lene ceularin.

Shto koment

Denonco