Një nxënës, një polic dhe një punonjëse fasonerie pozitivë me Covid në Gjirokastër

Një nxënës, një polic dhe një punonjëse fasonerie pozitivë me Covid në Gjirokastër

10:52, 28/09/2020
A+ Aa A-

Janë shtuar shumë rastet me covid në të gjithë vendin.

Sipas burimeve të Syri. net në gjirokastër janë shtuar sërish raste të reja.

Janë tre raste të konfirmuara.

Një nxënës te shkolla “Koto Hoxhi”, një punojëse tek fasoneria që u mbyll dhe një efektiv policie në Drejtorine e policisë Gjirokastër.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco