VIDEO/ Pamje të rralla vijnë nga Elbasani

VIDEO/ Pamje të rralla vijnë nga Elbasani

15:29, 27/09/2020

Pamje të rralla kanë ardhur këtë herë nga Elbasani.

Shoferi i një makinë ‘Volkswagen’ me vetëm 5 vende kishte futur brenda mjetit 12 refugjatë sirianë.

Nga pamjet shihet se si makina kthen befas në anë të rrugës dhe nga ajo dalin jo 3- apo 4 persona, por plot 12 vetë.

Duke e pabesueshme se ku kishin qëndruar 12 personat në një makinë aq të vogël.

Pasi makina me emigrantë zbrazet, shihet se në autostradë kalon policia që po i ndiqte.  

Sipas policisë, shoferi është kapur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco