Ngjarja e rëndë/ 54-vjeçarja hidhet nga pallati dhe humb jetën

Ngjarja e rëndë/ 54-vjeçarja hidhet nga pallati dhe humb jetën

08:37, 26/09/2020

Nuk ndalen vetëvrasjet në Shqipëri. Një ngjarje e rëndë u shënua në Vlorë, ku një 54-vjeçare u hodh nga kati i pestë. Ajo jetonte e vetme.

Vlorë/ Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarësia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë.

Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco