FOTO/ Aksident në Rrogozhinë, makina përmbyset në autostradë, plagosen 3 persona

FOTO/ Aksident në Rrogozhinë, makina përmbyset në autostradë, plagosen 3 persona

22:02, 25/09/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë.

Sipas informacioneve, një automjet është përmbysur në autostradë si pësojë e përplasje. 

Automjeti me targa AA115SU është përmbysur plotësisht duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit të mjetit, shtetasit Preng Merkola 30 vjeç, i cili raportohet se është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore. 30-vjeçari është me origjinë nga Mirdita por banues në Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në rrethrotullimin e Teqës, ndërkohë që grupi hetimor dhe uniformat blu po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ Faxnews/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco